2 vieta Kauno m. 8 kl. mokinių protų mūšyje–viktorinoje „My native city Kaunas“

Gruodžio 12 d. vyko Kauno m. mokyklų 8 kl. mokinių protų mūšis–viktorina „My native city Kaunas“ („Kaunas – mano gimtasis miestas“), kurį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija. Renginio tikslas – taikant aktyvius ir netradicinius mokymo(si) metodus ugdyti anglų kalbos komunikacinius įgūdžius, skatinti domėtis bei pažinti savo krašto istoriją, geografiją, kultūrą. Progimnaziją atstovavę 8a kl. mokiniai LINA JASUNSKYTĖ (anglų k. mokytoja Rūta Binkienė), KASPARAS PALČIAUSKAS, JONAS ŽILINSKAS (anglų k. mokytoja Kristina Jokšienė) viktorinoje užėmė 2 vietą. Sveikiname prizininkus. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.