3a klasės išvyka į Lietuvos liaudies buities muziejų

Rugsėjo 22 d. 3a kl. mokiniai vyko į Lietuvos liaudies buities muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Pradžios mokykla XX a. 3-4 dešimtmetyje. Dailyraščio pamoka“. Užsiėmimas vyko muziejaus etnografinio miestelio pradžios mokykloje. Trečiokus į mokyklą skambučiu pakvietė mokytoja, supažindino su šios mokyklos taisyklėmis. Susėdę į suolus mokiniai klausėsi pasakojimų iš anuomet vykusio pradžios mokyklos gyvenimo, susipažino, koks svarbus ir reikalingas buvo mokslas, kokios vykdavo pamokos, kokios bausmės laukdavo nedrausmingų mokinių, kur gyveno mokytoja. Iš autentiškų vadovėlių trečiokai skaitė maldą prieš pamokas, įvairius tekstus, dainavo. Atlikdami dailyraščio pratybas, mokiniai plunksnakočiu su plienine plunksna ir rašalu nurašė nuo lentos sakinį „Malonu yra žaisti, kai pareiga atlikta“. Išvyką organizavo pradinio ugdymo mokytoja NERINGA GAUBIENĖ.