Respublikinis projektas „Sveikata visus metus“

4a ir 4b kl. mokiniai jau ketvirtus metus dalyvauja respublikiniame  projekte ,,Sveikata visus metus“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai vykdo iššūkius. Rugsėjo mėn. 4a ir 4b kl. mokiniai organizavo ir vykdė STEAM projektą ,,Nuo pažinimo – sveikatos link“. Vaikai rinko informaciją apie vaistažoles, kūrė ir pristatė pateiktis, dalijosi arbatų receptais, pagamino „Vaistažolių dėlionę“. Veiklas organizavo pradinio ugdymo mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ ir SAULĖ EIMUTIENĖ.