Gegužės mėn. vyko respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Dviratis mano draugas“

Birželio mėnesį po pamokų 8-ų klasių mokiniai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, susitikdavo progimnazijoje

Birželio 19 d. vyko 8-ų klasių mokinių išleistuvės

Birželio 18 d. progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ už puikius mokslo pasiekimus įteikė padėkas dvidešimt trims 5-7 kl. mokiniams

„Žmogus, turintis rankose vertingą knygą,  niekada negali būti vienišas“ (K. Goldonis) Birželio 18-19 d. progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ pasveikino, įteikė padėkos raštus ir Seimo nario KAZIO STARKEVIČIAUS dovanojamas vertingas knygas 5-8 kl. mokiniams, aktyviausiai skaitantiems knygas

Birželio 18-19 d. progimnazijos direktorė įteikė padėkos raštus aktyviausiai socialinėje – pilietinėje veikloje dalyvavusiems mokiniams

Birželio 27 d. 4a kl. mokiniai lankėsi nuotykių parke „UNO Park“

Birželio mėn. 1a ir 1b kl. mokiniai nuotoliniu būdu įvykdė projekto ,,Sveikata visus metus“ iššūkį – ,,Žolynų takeliais į sveikatos kelią“

Birželio 15-19 d. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje ,,Geriau pažink Petrašiūnus“

Vasario – gegužės mėn. progimnazijoje vyko skaitymą skatinantis projektas „Skaitymo iššūkis“

Birželio 8 d. Zoom platformoje vyko 6a ir 6b kl. integruotos rusų kalbos ir dailės pamokos „Mylimiausia raidė“

Birželio 8-12 d. vyko 5, 7 ir 8 kl. anglų kalbos ir dailės integruotos pamokos „Piešiu žodžiais“

Vasario mėn. vyko respublikinis jaunųjų prozininkų konkursas „Žmogus gamtoje, gamta žmoguje“

Gegužės mėn. vyko literatūrinis eksperimentas „Mano pavasaris“

Kauno miesto savivaldybė jau ketvirtus metus iš eilės vasarą pristato šimtus skirtingų veiklų bei stovyklų. Paskutinę mėnesio savaitę prasidės registracija į dalinai finansuojamas stovyklas. Kokybiškas laisvalaikio užimtumas vasarą bus prieinamas visų šeimų vaikams.

Gruodžio – vasario mėn. vyko respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2020“ (rusų kalba)

Vasario mėn. vyko respublikinis projektas „Kalbų Kengūra“ (rusų kalba), kuriame dalyvavo PAULIUS PROPLIOTIN (8a kl.) ir NOJUS DUMSKIS (6a kl.)

Birželio 15 d. 7-8 kl. mokiniai Zoom platformoje pristatė kūrybinius darbus rusų kalba „Žodžių debesys“

Gegužės mėn. informacinių technologijų pamokose aštuntokai mokėsi naudoti informacijos publikavimo internete priemones

7b klasės mokiniai dėkoja Mokytojams už kantrybę, supratingumą ir taria nuotolinį AČIŪ!!!