Projektas ,,Geriau pažink Petrašiūnus“

Birželio 15-19 d. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje ,,Geriau pažink Petrašiūnus“, skirtoje gyvenamojo mikrorajono istoriniam, geografiniam, kultūriniam, ekonominiam pažinimui. Mokiniai, naudodamiesi „Google“ paieškos sistema,  rinko duomenis apie Petrašiūnuose buvusias ir šiuo metu veikiančias gamyklas, elektrines, domėjosi jų reikšme Kauno miestui ir respublikai. Tiesioginių pamokų metu aptarė įvykius, susijusius su Holokausto aukų atminimo vieta, Lietuvos kančių memorialu bei knygnešių atminimo kalneliu Petrašiūnų kapinėse. Labiausiai mokinius domino Pažaislio vienuolyno istorija, parko teritorijoje esantys gamtos paminklai, Kauno marių regioninio parko kraštovaizdis. Dalis projekto dalyvių pasidomėjo mikrorajone įsikūrusiomis sporto, ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigomis. Pasikalbėję su tėvais ir seneliais suprato, kiek daug pokyčių įvyko šiose srityse Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. Projektą organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.