2 vieta respublikiniame jaunųjų prozininkų konkurse

Vasario mėn. vyko respublikinis jaunųjų prozininkų konkursas „Žmogus gamtoje, gamta žmoguje“, skirtas paminėti rašytojo V. Dautarto 93-iąsias gimimo metines. Tikslas – ugdyti  asmenybes, kūrybiškai  suvokiančias  kultūros  vertybes  ir  gebančias  jas įprasminti, skatinti moksleivių literatūrinę saviraišką, paremtą gamtos stebėjimais ir jutimais, padėti  užmegzti  kūrybinius  ryšius,  supažindinti  respublikos  jaunuosius  kūrėjus  su literatūrine visuomene. Konkurso darbai – 4 miniatiūros, kurių apimtis – iki 700 žodžių. Konkurse dalyvavo: AINIS LUKŠA, NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ (8a kl.), MANTĖ VĖŽELYTĖ, VINDAUDĖ STANKEVIČIŪTĖ, SILVIJA SARKOIAN (7b kl.). Vertinimo komisijos sprendimu AINIS LUKŠA laimėjo 2-ą vietą 7-8 kl. amžiaus grupėje. Geriausių darbų autoriai bus pakviesti dalyvauti konkurso baigiamajame renginyje Kauno r. Raudondvario gimnazijoje. Mokinius konkursui ruošė lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.