Integruotos anglų kalbos ir dailės pamokos „Piešiu žodžiais“

Birželio 8-12 d. vyko 5, 7 ir 8 kl. anglų kalbos ir dailės integruotos pamokos „Piešiu žodžiais“. Mokiniai kalbėjo apie spalvotos grafikos darbus, leteringą, tipografiją, kaligrafiją. Iš numatytų anglų k. žodžių kūrė spalvotos tipografijos darbą, piešė rašydami. 5 kl. mokiniai vaizdavo temą „Stovyklavimas. Išvyka“. 7 kl. mokiniai žodžiais iliustravo perskaitytą knygą ar žiūrėtą filmą, o 8 kl. mokiniai piešė „Jausmus ir emocijas“. Rašydami žodžius geriau įsisavino sudėtingesnių žodžių rašybą, kurdami iliustracijas atskleidė savo kūrybinius gebėjimus. Virtualioje kūrybinių darbų parodoje dalyvauja: Adriana Agrba (5b), Aironas Dapkevičius, Andrėja Valančiūtė, Deina Brūzgaitė, Gerda Volfsonaitė, Kamilė Pusvaškytė (5a kl.), Nedas Jakubauskas (7a kl.), Kristupas Klovas, Vindaudė Stankevičiūtė, Samanta Jasulaitytė, Silvija Sarkoian, Emilija Kalaušytė (7b kl.), Evelina Mikalauskaitė, Meda Motiejūnaitė (8b kl.), Stela Tarasevičiūtė, Kamilė Juočepytė, Leila Aliieva, Luknė Staškūnaitė, Neda Davidavičiūtė (8a kl.). Integruotas pamokas vedė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ ir anglų k. mokytojos RŪTA BINKIENĖ, BIRUTĖ GAURYLIENĖ, IRINA KLOVIENĖ.