Aštuntų klasių mokinių išleistuvės

Birželio 19 d. vyko 8-ų klasių mokinių išleistuvės. Atsisveikindami su mokykla mokiniai sukūrė progimnazijos televizijos kanalo šventinę programą, skirtą iškilmingam metų įvykiui – pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventei. Įvairių televizijos laidų metu mokiniai dainomis, šokiu ir eilėmis nuoširdžiai dėkojo mokytojams ir tėvams. Pasveikino savo pirmąsias mokytojas, įteikdami gėlių puokštes. Šventės dalyviai pamatė nuotraukose įamžintas įsimintiniausias akimirkas iš mokyklinio gyvenimo. Mokinių tėvų vardu Osvaldas Staškūnas ir Skirmantas Motiejūnas pasveikino aštuntokus, padėkojo mokytojams ir progimnazijos vadovams. Už puikius mokymosi pasiekimus NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ, AINIS LUKŠA, STELA TARASEVIČIŪTĖ (8a kl.), DEIVYDAS BRŪZGA ir MEDA MOTIEJŪNAITĖ (8b kl.) apdovanoti progimnazijos direktorės Antaninos Džiugienės padėkomis. Visiems mokiniams, sėkmingai baigusiems 8 klasę, buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai. Už puikius mokymosi pasiekimus, laimėjimus Kauno ir respublikos konkursuose, progimnazijos vardo garsinimą, aktyvų dalyvavimą mokinių savivaldos veiklose NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ, AINIS LUKŠA (8a kl.) ir MEDA MOTIEJŪNAITĖ (8b kl.) apdovanoti stiklo trofėjais „PROGIMNAZIJOS GARBĖ“. Direktorė įteikė padėkas mokinių tėvams:

Elenai Sadauskaitei-Davidavičienei, Rasvitai Motiejūnienei – už aktyvų ir nuoširdų dalyvavimą progimnazijos bendruomenės gyvenime, iniciatyvų teikimą ir įgyvendinimą;

Erikai Mereckienei, Rasai Brūzgienei – už aktyvų ir nuoširdų dalyvavimą klasės bendruomenės gyvenime, pagalbą organizuojant progimnazijos renginius;

Dariui Kybartui – už pagalbą organizuojant progimnazijos pilietinius ir kultūrinius renginius bei dalyvavimą jų programose;

Skirmantui Motiejūnui – už ilgametį vadovavimą progimnazijos tarybai, iniciatyvų teikimą, aktyvų bendradarbiavimą įgyvendinant progimnazijos strateginius tikslus.

8a kl. auklėtoja KRISTINA GAGIENĖ apdovanota padėka už kūrybišką, lyderius ugdantį vadovavimą klasei ir iniciatyvas telkiant progimnazijos bendruomenę, o 8b kl. auklėtoja LIGITA MINKAUSKIENĖ – už gerą vadovavimą klasei, edukacinės veiklos organizavimą, bendradarbiavimą teikiant švietimo pagalbą mokiniams. Klasių auklėtojoms šventę organizuoti padėjo muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ.