Žinių viktorina pagal televizijos projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

Gruodžio 20 d. 8a kl. mokinys JONAS ŽILINSKAS klasės draugams labai atsakingai, žaismingai ir originaliai parengė žinių viktoriną pagal televizijos projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Jonas šiame LRT televizijos projekte dalyvavo tris kartus, pastarąjį kartą jis pateko į antrą etapą ir tik vieno taško pritrūko iki susitikimo finale. Pirmame etape aštuntokai grupėse turėjo teisingai atsakyti į tris klausimus, kad galėtų patekti į antrą etapą. Antrame etape per 100 sekundžių turėjo atsakyti į 15 klausimų. Finale teko atlikti ypač sunkias užduotis. Laimėjusiai komandai buvo įteikti saldūs prizai. Mokiniai pagilino lietuvių kalbos, istorijos, matematikos, geografijos, chemijos žinias. Renginį vesti padėjo LINA JASUNSKYTĖ, organizuoti viktoriną paskatino lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.