2 ir 3 vieta respublikiniame konkurse „Odė mėgstamiausiam knygos herojui“

Spalio – lapkričio mėn. Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija, Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos katedra ir Kauno rajono švietimo centras organizavo respublikinį Lietuvos mokyklų 5-10 kl. mokinių lietuvių kalbos konkursą „Odė mėgstamiausiam knygos herojui“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius skaityti, pažinti ir interpretuoti lietuvių bei užsienio rašytojų kūrinius, ieškoti sąsajų su jų gyvenimu ir patirtimi. Konkurse dalyvavo VAKARĖ NEŠUKAITYTĖ (7a kl.), JORIS TAURA, LINA JASUNSKYTĖ (8a kl.). Vertinimo komisija, įvertinusi jaunųjų kūrėjų turinio originalumą, kalbos turtingumą ir atskleistą individualų požiūrį į personažą, išrinko šių metų konkurso laimėtojus. 7-8 kl. mokinių grupėje VAKARĖ laimėjo 2 vietą, JORIS – 3 vietą. Laimėtojai apdovanoti diplomais ir knygomis. Dalyvavimą konkurse inicijavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.