„Veiksmo naktis“ progimnazijoje

Kovo 1-2 d. vyko jau tradiciniu tapęs renginys – „Veiksmo naktis progimnazijoje“. Šių metų 5-8 kl. mokiniams skirto renginio tema: ,,Pižamų vakarėlis. Saugu ir linksma tarp draugų“. Visą naktį mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose: žaidė socialinius ir judriuosius žaidimus, šoko diskotekoje, dainavo karaoke, turėjo galimybę dalyvauti teminėje fotosesijoje. Viena naktinio užimtumo dalis buvo skirta komandinėms užduotims. Atsitiktine tvarka visi mokiniai buvo suskirstyti į 10 komandų. Kiekviena grupė mokinių su kuratoriumi gavo rungties žemėlapį, kuriame buvo nurodyta, kur ir kokias užduotis  jie turi atlikti. Komandoms teko apsilankyti „Teatro užkulisiuose“, „Autoservise“ atlikti „objekto fragmento analizę“, dalyvauti „Tvisterio turnyre“, susirungti „Ekstrasensų mūšyje“, spręsti logines užduotis „Einšteino Akademijoje“ bei išanalizuoti „Lietuvių kalbos žodyną“. „Foto studijoje“ grupių nariai turėjo surežisuoti nuotrauką pagal grupinės kompozicijos tapybos darbą. „Minčių lietaus interpretacijos“ užduotis pareikalavo daugiausiai žinių ir darbo, nes iš „Minčių lietaus“ metodu pasakytų žodžių mokiniai turėjo sukurti reklamą, pasaką, Vikipedijos straipsnį, meilės laišką, žinių reportažą ar operos stiliaus dainą. Susumavus rezultatus, komandos nugalėtojos buvo apdovanotos prizais. Pavargę nuo veiklų ir įspūdžių, mokiniai galėjo pamiegoti poilsio zonose arba žiūrėti filmus, žaisti stalo žaidimus. Renginį organizavo mokinių taryba ir jos kuratorė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.