Kauno miesto mokinių antikorupcinė akcija „Aš renkuosi sąžiningą Lietuvą“

Gruodžio 3 d. socialinio tinklo „Facebook“ grupėje organizuotas skrajučių antikorupcijos tema konkursas – kūrybinė iniciatyva „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“. Iniciatyvos organizatoriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto mokyklų Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupė. Tikslas – skatinti aktyviai domėtis savo valstybės situacija, ateities pokyčių galimybėmis, ugdyti mokinių gebėjimus kūrybiškai išreikšti savo ateities viziją, siekį gyventi nekorumpuotoje valstybėje. Konkurse dalyvavusi 8a kl. mokinė NERINGA KRISTANAITYTĖ užėmė II vietą 5-8 kl. grupėje ir buvo apdovanota diplomu, įteikta asmeninė dovana. Mokinei pasirengti konkursui padėjo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.

Skaitykite daugiau