VDU Kauno miesto istorijos olimpiada „Pasaulio kauniečiai“

Kovo 9 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko 7-oji Kauno miesto istorijos olimpiada „Pasaulio kauniečiai“. Tarp 160 dalyvių užduotis atliko progimnazijos mokiniai: KLAIDAS DUKAVIČIUS, ANDRIUS DANILA, DAINORAS RAMAŠKA, NOJUS DUMSKIS, ROKAS LATKAUSKAS (5a kl.), ERVINAS TIMLERIS (6b kl.), KORNELIJA SARAPINAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ (8a kl.). Balandžio 11 d. į VDU Didžiojoje auloje vykusią olimpiados nugalėtojų apdovanojimo šventę buvo pakviesti ERVINAS TIMLERIS (5-6 kl. mokinių grupėje užėmęs 7-ą vietą) ir KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ (7-8 kl. mokinių grupėje užėmusi 6-ą vietą). Už labai geras Kauno miesto istorijos žinias mokiniams įteiktos VDU Kauno istorijos centro padėkos. Mokinius olimpiadai paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.