VDU Kauno istorijos olimpiada „Diplomatinis Kaunas“

Kovo 9 d. nuotoliniu būdu vyko VDU Kauno istorijos olimpiada „Diplomatinis Kaunas“, kurią organizavo VDU humanitarinių mokslų fakulteto Kauno istorijos centras. Renginys skirtas Kauno regiono ir visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų bei pasaulio lituanistinių mokyklų 5-12 klasių mokiniams, besidomintiems Kauno miesto, regiono istorija. Olimpiados tikslas – skleisti ir įtvirtinti Kauno istorijos žinias visuomenėje, stiprinti Vytauto Didžiojo universiteto ir bendrojo ugdymo mokyklų ryšius, prisidėti prie humanitariniams ir socialiniams mokslams gabių mokinių ugdymo ir skatinimo sistemos formavimo, padėti istorijos mokytojams tobulinti dalykinę kompetenciją. Progimnaziją atstovavo DOVYDAS SAMUILIS (8b kl.). Mokinio dalyvavimą olimpiadoje inicijavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.