Valstybinėms šventėms skirta paroda progimnazijoje

Belaukdami valstybinių švenčių, progimnazijos mokiniai dailės pamokose gilinosi į V. Kandinskio, H. Matiso kūrybą, studijavo optinio meno principus. Susipažinę su pasaulyje garsių dailininkų kūryba ir filosofija, jaunieji menininkai savo refleksiją išliejo piešiniuose su lietuviškais atspalviais. Trečiąjį aukštą papuošė antrokų grafikos darbų paroda „Trispalvės žuvelės H. Matiso akvariume“. Antrajame aukšte galima pasigrožėti 8-ų kl. mokinių abstrakčiomis V. Kandinskio piešinių interpretacijomis. Pirmojo aukšto vestibiulyje eksponuojama 5-6 kl. mokinių optinio meno paroda „Op art.LT“. Dailės kūriniuose vaizduojami linijų bei juodos ir baltos spalvų deriniai, sukuriantys optinę iliuziją, papuošti lietuviškos trispalvės akcentais. Dailės studiją „Paletė“ lankantys mokiniai sukūrė erdvinę instaliaciją, dekoruotą optinio meno grafika. Parodų kūrybinės idėjos autorė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.