Viktorina „Rudeniški vėriniai“

Gruodžio 6 d. vyko atvira integruota 6-7 kl. mokinių matematikos, geografijos, istorijos, lietuvių kalbos viktorina „Rudeniški vėriniai“, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti. Tikslas – sudominti mokinius integracinėmis mokomųjų dalykų sąsajomis, patikrinti ir plėsti mokinių žinias, tobulinti grupinio darbo įgūdžius, ugdyti loginį mąstymą, paįvairinti mokymosi procesą. Viktorinoje mokinių komandos sprendė galvosūkius, atliko praktines užduotis, atsakinėjo į klausimus. Geriausiai pasirodė komanda „Rudkepuriai“. Dėkojame 8a kl. mokiniams už pagalbą renginio metu. Viktoriną organizavo matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ, geografijos mokytojas EDVINAS SIMONAVIČIUS, istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.