Tarptautinis pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kompiuterinių pateikčių konkursas pagal Maironio kūrinį „Jūratė ir Kastytis“

Gruodžio 13 d. 3a kl. mokinė LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ vyko į Kauno Aleksandro Puškino gimnaziją, kurioje vyko tarptautinis pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kompiuterinių pateikčių konkursas pagal Maironio kūrinį „Jūratė ir Kastytis“. Konkurso tikslas – stiprinti ryšius tarp kuriančių mokinių, mokytojų, mokinių tėvų, sudaryti sąlygas keistis informacija elektroninėje erdvėje, gilintis į Jono Mačiulio-Maironio kūrybą, išreikšti kūrybinius sugebėjimus, reflektuoti savo darbą, ugdyti(-is) viešojo kalbėjimo įgūdžius. Mokinę konkursui parengė pradinio ugdymo mokytoja IEVA ZVICEVIČIENĖ.