1 vieta mokslinių-tiriamųjų darbų konkurse „Kaunas – mano miestas“

Erudito licėjus, bendradarbiaudamas su Kauno miesto Švietimo skyriumi ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centru, vasario mėnesį organizavo 5–9 kl. mokinių kūrybinių darbų konkursą „Kaunas – mano miestas“. Tikslas – mokslinis praktinis: įvairių mokomųjų dalykų integracinis praktinis taikymas tiriamajame pažintiniame darbe. Mokiniai turėjo atlikti tiriamąjį ar kūrybinį darbą, atspindintį pasirinktų Kauno objektų istorinį ar geografinį, kultūrinį ar meninį, architektūrinį ar bet kurį pasirinktą gamtamokslinį aspektą. I etapo vertinimo komisija atrinko 10 geriausių darbų ir komandas pakvietė pristatyti darbus finaliniame renginyje kovo 8 dieną. Į finalą pateko 8a kl. mokinės PATRICIJOS GAGAITĖS ir 8b kl. mokinio MANTO ŠVECOVO pristatytas darbas „Kaunas – archajiškai modernus miestas“. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad vertinimo komisija, kuriai vadovavo VDU profesorius, istorijos mokslų daktaras Jonas Vaičenonis, konkurso nugalėtojais paskelbė mūsų progimnazijos komandą. Konkursui mokinius ruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.