Tarptautinis haiku konkursas „Kuo būti?“

Gegužės mėn. baigėsi tarptautinis haiku konkursas „Kuo būti?“, kurio tikslas – skatinti mokinius pažinti profesijas, atskleisti jų atsiradimą, veiklų įvairovę, patrauklumą, kūrybiškai perteikti pasirinktos profesijos karjeros galimybes. Dalyviai japoniškais trieiliais kūrybiškai, originaliai ir netikėtai atskleidė savo santykį su įvairiomis profesijomis. Konkurse dalyvavo: MIGLĖ KILIJONAITĖ, UGNĖ SABALIAUSKAITĖ (6b kl.), REDA PURLYTĖ, AKVILĖ LABAČIAUSKAITĖ, LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, LINA JASUNSKYTĖ (7a kl.), NADIIA BOLGOVA, ANDREI RIADSKYI (7b kl.), EMILIJA CENENKAITĖ (8b kl.). Dalyvauti konkurse mokinius paskatino dailės mokytoja Kristina Gagienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Ramutė Vaitkevičienė, Dalė Asakavičienė.