Tarptautinė KINGS matematikos olimpiada

Spalio 25 d. 5-7 klasių 27 mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos olimpiados kvalifikaciniame ture, kuriame galėjo pasitikrinti savo bazines žinias. Šio turo vizija – leisti mokiniui varžytis su pačiu savimi, siekiant geriausio asmeninio pasisekimo ir nuolatinio tobulėjimo. Pagal surinktų balų skaičių visi mokiniai pateko į finalą. Lapkričio 19 d. Kauno Vytauto Didžiojo universitete 11 finalistų, pasitelkę savo „burtų lazdeles“ – magiškus rašiklius, dovanotus KINGS komandos, turimas žinias, leidosi į nuotykių kupiną kelionę. Žinių ringe nebuvo lengva: painūs ir klaidinantys posūkiai, skaičių magija ir uždavinių pinklės buvo įveikiamos ne visiems, tačiau kiekvienas dalyvis iš auditorijos išėjo su šypsena, tikėdamas, jog laimė nusišypsos būtent jam. Šią savaitę paskelbti rezultatai parodė, kad daugiausia (iš 90 galimų) taškų surinko 6a kl. mokinys AINIS LUKŠA (63 t.), 5b kl. mokinė MANTĖ VĖŽELYTĖ (52 t.), 7b kl. mokinys EMILIS LIEKMANIS (35 t.). Visiems finalistams buvo įteikti sertifikatai. Didžiuojamės jumis, kingsiečiai! Tam, kad mokiniai galėtų tobulėti visus metus, olimpiadose rinkti vis daugiau taškų bei prizų, KINGS liūtukas jau sausio mėnesį savo paskyroje kiekvienam suteiks galimybę rasti įvairaus sudėtingumo lygio testų ir kas dvi savaites leis matyti naujas užduotis! Mokinius olimpiadai ruošė matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ.