Švęskime laisvę!

Kovo 8 d. progimnazijos bendruomenė susirinko į koncertą „Švęskime laisvę“ paminėti vieną svarbiausių Lietuvos istorijos datų – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Nuskambėjus Lietuvos himnui, renginio vedėjai, 8a kl. mokiniai AUŠRA BARANAUSKAITĖ ir MARTYNAS PABIRŽIS, priminė, kokia svarbi ir reikšminga mums ši data. Koncerte skambėjo EMILIJOS LUKOŠEVIČIŪTĖS (3b kl.) ir PAULINOS GRYBAUSKAITĖS (3c kl.) daina „Gimtinė Lietuva“, pradinių klasių mokinių vokalinio ansamblio bei 1-4 kl. mokinių choro atliekamos dainos (muzikos mokytoja Stela Jencienė), solo atlikėjos NEIDOS NENORTAITĖS (5b kl.) daina „Baltas paukštis“, 5-8 kl. mokinių vokalinio-instrumentinio ansamblio dainos (muzikos mokytoja Rimantė Jankauskienė). 3a kl. mokinė URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ deklamavo eilėraštį „Mano gimtinė“ (pradinio ugdymo mokytoja Ieva Zvicevičienė). Visus pakerėjo 3-4 kl. mokinių šokis „Gervelė“ (šokio mokytoja Indrė Puišytė-Šidlauskienė). Šventės pabaigoje progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ tradiciškai įteikė padėkas už nuopelnus progimnazijai mokiniams, progimnazijos darbuotojams ir mokinių tėvams:

6b kl. mokiniui BENUI ADOMAVIČIUI už labai gerą mokymąsi ir aukštus pasiekimus Kauno miesto istorijos konkursuose;

8a kl. mokinei PATRICIJAI GAGAITEI už aktyvų dalyvavimą ir aukštus pasiekimus Kauno miesto ir respublikos dailės konkursuose;

8a kl. mokinei AUŠRAI BARANAUSKAITEI už labai gerą mokymąsi ir aukštus pasiekimus pilietiškumo ugdymo bei istorijos konkursuose Kauno mieste;

8a kl. mokinei AUŠRINEI KRISTANAITYTEI už labai gerą mokymąsi ir aukštus pasiekimus pilietiškumo ugdymo bei istorijos konkursuose Kauno mieste;

8a kl. mokinei KORNELIJAI SARAPINAITEI už labai gerą mokymąsi ir aukštus pasiekimus pilietiškumo ugdymo bei istorijos konkursuose Kauno mieste;

lietuvių kalbos mokytojai RAMUTEI VAITKEVIČIENEI už mokinių skatinimą dalyvauti Kauno miesto bei šalies lietuvių kalbos konkursuose ir aukštus pasiekimus juose;

budėtojai RIMAI STULPINIENEI už pareigingai ir profesionaliai atliekamą darbą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą su visa progimnazijos bendruomene;

mokinių tėvų atstovui OSVALDUI STAŠKŪNUI už nuoširdų dalyvavimą progimnazijos bendruomenės gyvenime, iniciatyvų teikimą ir įgyvendinimą.

Renginį vedėjai pabaigė kviesdami džiaugtis bendruomenės pasiekimais, skatindami branginti Nepriklausomybę, tikėti savo jėgomis ir Lietuva. Renginį organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.