Sporto šaka, kurioje jaučiuosi stipriausias (-ia)

Kovo 22 d. pirmos ir antros pamokų metu progimnazijoje vyko integruotos sveikos gyvensenos ugdymo veiklos „Sporto šaka, kurioje jaučiuosi stipriausias (-ia)“. Renginio tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams įvertinti savo fizines galimybes ir pagal jas pasirinkti sporto sritį, skatinti mokinius sistemingai mankštintis, stiprinti savo sveikatą. Trečiame aukšte vyko mokinių prizų bei apdovanojimų paroda. Aktų salėje visi pradinukai pristatė įvairias sportines veiklas: gimnastiką, karatė, ledo ritulį, išbandė jėgas baudinių mušimo, šuoliukų per šokdynę, smiginio, boulingo ar lanko sukimo varžybose. Šauniausieji dalyviai apdovanoti padėkos raštais. Renginį organizavo pradinio ugdymo mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ, VIDA MATUSEVIČIENĖ ir VAIVA JUODIENĖ.