„Šiurpnaktis“ progimnazijoje

Spalio 28 d. mokinių savivaldos nariai 5-8 kl. mokinius pakvietė į renginį „Šiurpnaktis progimnazijoje“. Išradingai ir šiurpiai pasipuošę mokiniai dalyvavo įdomiausio kostiumo konkurse, žaidė žaidimus „Skelete, sustink“, „Šviesos ratas“ ir „Šmėklų prisilietimas“. Atlikdami užduotis skirtinguose kabinetuose, renginio dalyviai įveikė savo baimes „Pabėgimo kambaryje“, kūrė šiurpias istorijas, sužinojo ateitį „Būrimo salone“, apsilankė „Sielų namuose“, ieškojo suplėšyto Drakulos įsakymo, sprendė painias užduotis detektyvų klube „5 gyvybės“ bei išbandė taiklumą „Hell drink pongo“ žaidime. „Šiurpnakčio“ pabaigoje visi draugiškai šoko diskotekoje. Renginio iniciatorė – mokinių savivaldos kuratorė, dailės ir technologijų mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.