Rudens sporto šventė

Rugsėjo 28 d.  progimnazijoje vyko sporto šventė, kurios tikslas – skatinti fizinį mokinių aktyvumą, plėtoti sporto masiškumą, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžius, mokyti laikytis kilnaus elgesio principų varžybinėse situacijose. 1 – 8 kl. mokiniai dalyvavo įvairiose motyvuojančiose ir linksmose rungtyse: šuoliavo maišuose, įveikė kliūtis poroje, išbandė taiklumą bei ištvermę. Vėliau visi keliavo į Petrašiūnų šilą, kur laukė gamtamokslinės užduotys: surasti trijų spalvų augalus ir sukurti iš jų rudeninę miško puokštę, surasti pušies kankorėžių, iš jų išdėlioti savo klasės pavadinimą, rasti gamtinį objektą, kuris atspindėtų rudenį. Sporto šventę organizavo pradinio ugdymo mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ ir NERINGA GAUBIENĖ, fizinio ugdymo mokytojas JUSTAS ALIŠAUSKAS, gamtos ir žmogaus, biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS.