8 kl. mokinių išvyka į spektaklį

Rugsėjo 28 d. 8-tų kl. mokiniai vyko į Nacionalinį Kauno dramos teatrą, kur stebėjo spektaklį „Lė-kiau-lė-kiau“. Dramaturgė Daiva Čepauskaitė spektaklio pjesę rašė remdamasi „Vaikų linijos“ svetainėje esančiu forumu, kur jauni žmonės dalijasi savo išgyvenimais, ieško bendraminčių. Spektaklyje parodomi santykiai su bendraamžiais, artimaisiais bei pačiu savimi,  gvildenamos patyčių, identiteto paieškų, socialinių tinklų pinklių temos. Tai kelias, kuriame ne kartą suklumpama, padaroma klaidų, tačiau visa tai yra žmogiška. Tik mes patys galime pasirinkti, kada atversti naują gyvenimo lapą… Mokiniams spektaklis labai patiko, literatūros pamokose pasidalins įspūdžiais, diskutuos ir aptars opias, spektaklyje minimas problemas. Išvyką organizavo dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.