Respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencija „Mano Olimpas“

Balandžio 4 d. Lietuvos sporto muziejuje vyko respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencija „Mano Olimpas“, kurioje dalyviai pasidalino žiniomis, svajonėmis ir pasiekimais. Progimnazijos mokytojai bei mokiniai skaitė pranešimus, deklaruojančius kūno, dvasios ir proto vienovę. Kūno kultūros mokytoja GRETA ŠIŪŠIENĖ skaitė pranešimą „Specialioji olimpiada – galimybė sportuoti visiems!“, matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ – „Matematika ir sportas“, AUKSĖ BUTKUTĖ (7a kl.) ir RENALDAS BUTKUS (7b kl.) (mokytoja Ligita Minkauskienė) – „Lietuva olimpinėse žaidynėse“, AUŠRINĖ KRISTANAITYTĖ ir MARTYNAS PABIRŽIS (8a kl.) (mokytoja Rimantė Jankauskienė) – „Himnas muzikoje ir sporte“. AUKSĖS BUTKUTĖS ir RENALDO BUTKAUS pranešimas mokinių kūno kultūros ir sporto tiriamųjų, kūrybinių darbų bei projektų sekcijoje buvo pripažintas įdomiausiu darbu.