Respublikinė konferencija „STEAM ne tik „veža“: konstruok, modeliuok, programuok“

Kovo 20 d. vyko nuotolinė respublikinė konferencija „STEAM ne tik „veža“: konstruok, modeliuok, programuok“, kurią organizavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Kauno rajono švietimo centras ir kiti partneriai. Tikslas – dalintis gerąja patirtimi STEAM ugdymo srityje, įtraukiant skirtingų ugdymosi poreikių turinčius mokinius. Konferencijoje dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių įstaigų, bendrojo ugdymo mokyklų 1-8 kl. mokiniai ir mokytojai, naudojantys STEAM technologijas. Pradinio ugdymo mokytoja SAULĖ EIMUTIENĖ kartu su 1b kl. mokine MILANA DUKAVIČIŪTE skaitė pranešimą „Programavimas su „Scottie Go!“. Pradinio ugdymo mokytojos VIDA MATUSEVIČIENĖ ir NERINGA GAUBIENĖ dalijosi patirtimi skaitydamos pranešimus „STEAM veiklos planas, susietas su kasdieniais gyvenimo įvykiais bei globaliomis temomis“, „Ketvirtokų STEAM eksperimentai, projektai ir atradimai“.