Projektas „Modernizmas lietuvių mene ir literatūroje“

Balandžio mėn. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo projekte „Modernizmas lietuvių mene ir literatūroje“. Vyko integruotos lietuvių kalbos, dailės pamokos, kurių metu mokiniai susipažino su modernizmu, jo pagrindiniais bruožais, atstovais mene, literatūroje, kūrė modernistinius eilėraščius, vitražus. Eilėraščiai bus eksponuojami progimnazijos vestibiulyje, o vitražai – bibliotekoje. Projekto pabaigoje, balandžio 24 d., 5a, 5b, 6b, 7a, 7b ir 8b kl. mokiniai vyko į Vilnių, MO muziejuje aplankė parodą „Gyvūnas–žmogus–robotas“, Iliuzijų muziejuje stebėjo apgaulingus vaizdus ir dalyvavo edukacinėje programoje „Šaunieji gelbėtojai“. Integruotas pamokas vykdė lietuvių kalbos mokytojos Ramutė Vaitkevičienė ir RASA ALENSKAITĖ, dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ, bibliotekos vedėja AUSMA GERVYLĖ. Išvyką organizavo klasių auklėtojos RASA ALENSKAITĖ, IRINA KLOVIENĖ, BIRUTĖ GAURYLIENĖ, pradinio ugdymo mokytoja SAULĖ EIMUTIENĖ, bibliotekos vedėja AUSMA GERVYLĖ.