Respublikinis kūrybinių darbų konkursas – paroda „Padovanok man angelą“

Gruodžio – sausio mėn. Švenčionių rajono Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje vyko respublikinis kūrybinių darbų konkursas – paroda „Padovanok man angelą“, kuriame dalyvavo progimnazijos mokiniai: URTĖ AUKŠTIKALNYTĖ, REDA PURLYTĖ, DEIMANTĖ STANKEVIČIŪTĖ (3b kl.), LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, MARIJUS STANKEVIČIUS (3a kl.). Konkurso tikslas: ugdyti dvasines, kūrybines išgales, padėti įgyti socialinę bei kūrybingumo kompetencijas, reikalingas savarankiškai ir aktyviai dalyvauti meninėje kūryboje, skiepyti gerumą ir atjautą. Kūrybiniai darbai bus padovanoti LSMU ligoninėje Kauno klinikose ir VU ligoninėje Santaros klinikose besigydantiems vaikams. Mokinius konkursui parengė pradinio ugdymo mokytojos IEVA ZVICEVIČIENĖ ir VAIVA JUODIENĖ.