Programavimo savaitė pirmokams (Code week 2023)

Spalio 16-20 d. 1a, 1b kl. mokiniai prisijungė prie kūrybinės programavimo iniciatyvos Europoje – Europe Code Week 2023. Tai iniciatyva, vykusi visose Europos Sąjungos šalyse, kuria siekiama paskatinti jaunus žmones susipažinti su programavimo galimybėmis, perspektyvomis ir kompiuterijos vystymosi ateitimi. Programuodami mokiniai atliko kūrybines užduotis, skatinančias skaitmeninį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius ir komandinį darbą. Veikla buvo užregistruota renginio „Europe Code Week 2023“ svetainėje, progimnazija pažymėta dalyvių žemėlapyje. Elektroninėje mokymosi aplinkoje mokiniai naudojosi informatikos ugdymui skirtomis temomis: „Kuriu skaitmeninėje erdvėje“ (1a kl., lietuvių kalba), „Pirmieji žingsniai su Code.org“ (1b kl., matematika). Mokinių dalyvavimą programavimo savaitės renginiuose inicijavo pradinio ugdymo mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ.