2 vieta kultūrinio orientavimosi konkurse „Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“

Spalio 19 d. istorikų klubą lankantys 6-8 kl. mokiniai dalyvavo Kauno m. mokyklų projekto ,,Ten, kur mano namai“ kultūrinio orientavimosi konkurse „Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“, kurį organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Renginio metu naudodami Actionbound programėlę, Kauno m. mokyklų 5-12 kl. mokinių komandos ieškojo atsakymų į konkurso klausimus, atliko pažintines ir kūrybines užduotis, susipažino su Kauno miesto universitetais, jų įsikūrimo istorija, architektūra ir išskirtinumu. VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ, ELIJA PAULAUSKAITĖ, BENAS MIKELĖNAS, DOVYDAS SAMUILIS (8b kl.) 6-8 kl. grupėje užėmė 2 vietą. Prizininkams įteikti diplomai, proginiai medaliai, asmeninės dovanos. Istorikų klubo naujokai – 5a kl. mokiniai renginyje dalyvavo svečių teisėmis, susipažino su kultūrinio orientavimosi konkurso specifika, aplankė Kauno senamiesčio istorinius objektus. Išvyką organizavo ir konkursui mokinius paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.