Progimnazijos mokytojos – iškiliųjų šalies mokytojų tarpe

Žurnalas „Reitingai“ pirmą kartą pristatė 200 iškiliausių mokytojų iš 100 šalies mokyklų. 33-jų pažangių šalies gimnazijų, 33-jų progimnazijų, 33-jų pradinių mokyklų vadovai išskyrė po du iškiliausius savo mokyklos mokytojus. Pasitelkti žmogiški, jautrūs kriterijai – mokytojai iš pašaukimo (mokytojai „nuo Dievo“), mokytojai, kurie visada žingsniu priekyje, kurie gali būti pavyzdžiai visiems Lietuvos mokytojams, yra savo dalyko profesionalai, reiklūs, bet vaikų mylimi, kuriuos vertina tėvai, gerbia kolegos, brangina vadovai. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad iškiliųjų mokytojų tarpe yra ir mūsų progimnazijos mokytojos:

dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ

pradinio ugdymo mokytoja DAINA GIRDZEVIČIENĖ

Tai mokytojos, mylinčios savo darbą, taikančios naujausius ir pažangiausius mokymo metodus, kūrybingos, augančios ir tobulėjančios kartu su savo mokiniais, kurių pasiekimai garsūs Kauno mieste ir šalyje.