Pažintinis žygis Kauno marių regioniniame parke

Vasario 13 d. 7a ir 7b kl. mokiniai dalyvavo pažintiniame žygyje. Išvykos tikslas – pamatyti Kauno marių pakrantėje atsivėrusias atodangas, apžiūrėti konglomeratą (vienintelę vietą Lietuvoje, kur formuojasi stalaktitai), pasigrožėti nuo atodangų atsiveriančia regioninio parko panorama. Maršrutas prasidėjo Žiegždrių k. prieigose ir tęsėsi 6 km. Žiegždrių geologiniu taku bei Laumėnų pažintiniu taku iki Girionių poilsiavietės. Poilsiavietėje mokiniai kūrė laužą, kepė dešreles, bulves, zefyrus, vaišinosi Užgavėnių blynais. Besimėgaudami laužo liepsnos šiluma dalijosi linksmomis istorijomis, gyvenimiškomis patirtimis, dainavo ir žaidė. Išvyką organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS.