4b kl. išvyka į Lietuvos banko Pinigų muziejų

Vasario 13 d. 4b kl. mokiniai lankėsi Lietuvos banko Kauno rūmuose, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Lietuvos pinigai. Nuo gintaro iki euro“. Mokiniai žavėjosi rūmų interjeru bei eksterjeru, simbolizuojančiu Kauno klestėjimą tarpukariu, apžiūrėjo daugiau nei 3 tonas sveriančias pinigų saugyklos duris ir vieną seniausių liftų Kaune, pabuvojo pirmojo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose su 8 m aukščio kupolu, klausėsi pasakojimų apie Vladą Jurgutį ir kitus tarpukario Lietuvos banko valdytojus. Muziejuje mokiniai gilino žinias apie įvairiais istoriniais laikotarpiais Lietuvoje egzistavusius pinigus, atliko praktines užduotis. Išvyką organizavo pradinio ugdymo mokytoja IEVA ZVICEVIČIENĖ.