Nugalėtojai dioramų kūrimo konkurse „Amžino įšalo žemėje“

Lapkričio mėn. Vaikų literatūros muziejus organizavo dioramų kūrimo konkursą „Amžino įšalo žemėje“, skirtą literatūros kūriniams apie tremtį. Tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti įvairių meno formų, supažindinti su dioramos meno sąvoka, antram gyvenimui prikelti daiktus ir medžiagas. Vertinant darbus atsižvelgta į kūrinio ištraukos ir pagal ją sukurto vaizdo atitikimą, išradingumą, kūrybiškai panaudojant antrines žaliavas, originalumą, estetiškumą. Konkurso nugalėtojais tapo NOJUS ALEKSANDRAVIČIUS, NEDA PAŠKEVIČIŪTĖ, EMA KAZLAUSKAITĖ (7b kl.), URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ (8a kl.). Vaikų literatūros muziejaus skiriami specialieji prizai AIRIDAI VANAGAITEI (8b kl.), DEIMANTEI STANKEVIČIŪTEI, GABIJAI KINDURYTEI, AKVILEI LABANAUSKAITEI, UGNEI IBRAGIMOVAITEI, PAULINAI KRIŠTAPONYTEI (8a kl.). Gruodžio 15 d. dioramų parodos atidaryme geriausių dioramų autoriai apdovanoti diplomais ir knygomis. Gausiai dalyvavusiai 8b klasei įteiktas dovanų kuponas, su kuriuo galės  nemokamai dalyvauti naujoje muziejaus edukacinėje programoje „Tremties mokykla“ arba teatralizuotoje ekskursijoje. Mokinius konkursui paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.