Netradicinė pasaulio pažinimo pamoka „Eksperimentai mažiesiems“

Kovo 22 d. paminėtos Pasaulinės Žemės ir Vandens dienos. Tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį, klimato problemas, neatsakingą vartojimą, prisiminti, kad savo darbais ir poelgiais galime prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. 8a kl. mokiniai LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, EVITA GRIGAITYTĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, GABIJA KINDURYTĖ ir 8b kl. mokiniai VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ, DOVYDAS SAMUILIS į gamtos mokslų kabinetą pakvietė 3a kl. mokinius, kuriems vedė pasaulio pažinimo pamoką „Eksperimentai mažiesiems“: pristatė parengtas pateiktis ir stendinius pranešimus, rodė eksperimentus su buityje naudojamomis medžiagomis, atkreipė dėmesį į gamtosaugines problemas. Pradinukai piešė ant pieno, tyrė vandens įtempį, traukė monetas iš vandens nesušlapdami pirštų, gamino dramblio dantų pastą, mėgavosi lavos lempos grožiu. Pamokų veiklas inicijavo chemijos mokytoja VILIJA JAKUBČIONIENĖ.