Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 1 d. progimnazijos bendruomenė susirinko į Mokslo ir žinių šventę, kurios leitmotyvu pasirinkta garsiausio Lietuvos menininko M. K. Čiurlionio kūryba. Renginį vedė lyg iš dailininko paveikslo „Karalių pasaka“ nužengę karaliai – 8a kl. mokiniai LINA JASUNSKYTĖ ir KASPARAS PALČIAUSKAS. Šventės dalyvių pasveikinti atvyko Kauno m. savivaldybės tarybos, Petrašiūnų progimnazijos tarybos narė VAIDA PRANARAUSKAITĖ. Lydimi aštuntokų nedrąsiai žengė ir įsiliejo į mokinių gretas 48 pirmokai. Šventės proga sveikino direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ. Dainas atliko antrokų choras (muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ) ir 3-4 kl. vokalinis ansamblis (muzikos mokytoja STELA JENCIENĖ). Skambant M. K. Čiurlionio simfoninei poemai „Jūra“, meninės gimnastikos pasirodymą dovanojo MELITA DEREVIANKAITĖ (5a kl.). Mokiniai į dangų paleido balionus, skelbiančius naujų mokslo metų pradžią. Šventę organizavo aštuntokų auklėtojos KRISTINA GAGIENĖ ir LIGITA MINKAUSKIENĖ.