Matematikos kūrybinių darbų konkursas „Šimtmečio matematika“

Balandžio 13 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje vyko Kauno miesto 5-12 klasių mokinių matematikos kūrybinių darbų „Šimtmečio matematika“ pristatymas. Konkurso tikslas – formuoti mokinių požiūrį į matematiką, kaip įdomią, teigiamų išgyvenimų ir prasmingų atradimų teikiančią veiklą, kaip kritinio mąstymo, bendrųjų problemų sprendimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimo įrankį. Konkurse dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. 5-6 kl. grupėje MANTĖ VĖŽELYTĖ, ERVINAS TIMLERIS (5b kl.) pristatė mokslinį tiriamąjį darbą „Lietuviški matematikos terminai“ ir laimėjo 7-ą vietą, AUKSĖ BUTKUTĖ, AINIS LUKŠA (6a kl.) pristatė mokslinį tiriamąjį darbą „Senieji ir dabartiniai matavimo vienetai“ ir laimėjo prizinę 2-ą vietą. Mokinius paruošė matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ. Sveikiname ir dėkojame laimėtojams!