Laureatės Kauno m. 5-12 kl. mokinių dailyraščio (lietuvių kalba) konkurse

Gegužės 4 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko Kauno miesto 5-12 kl. mokinių ir mokytojų dailyraščio konkursas. Renginio tikslas – ugdyti mokinių ir mokytojų taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius, rašymo technikos kompetencijas, lavinti mokinių estetinį skonį ir laisvą saviraišką, skatinti bendradarbiauti mokyklų bendruomenes. Konkurse dalyvavo 6b kl. mokinė URTĖ ŽYPRYTĖ ir 7a kl. mokinė URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ. Dalyviai rašytinėmis raidėmis, rašaliniu parkeriu rašė tekstą, negalėjo naudotis korektūros priemonėmis. Vertinimo kriterijai: teksto išdėstymas, rašto aiškumas, tolygumas, darbo estetika, atidumas ir kalbos taisyklingumas. URTĖ ŽYPRYTĖ tapo laureate 5-6 kl. mokinių amžiaus grupėje, URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ tapo laureate 7-8 kl. mokinių amžiaus grupėje. Mokinėms įteikti Kauno švietimo inovacijų centro direktorės diplomai. Konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.