Laureatė respublikiniame paveikslų konkurse „Mano žirgas“

Žirgo metų proga Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga kartu su Žemaitukų arklių augintojų asociacija kvietė moksleivius dalyvauti paveikslų konkurse „Mano žirgas“. Konkurso tikslas – akcentuoti žirgo reikšmę Lietuvos istorijoje ir kultūroje nuo seniausių laikų, atkreipti dėmesį į žirgo svarbą lietuvių pasaulėjautoje, kūryboje ir Lietuvos heraldikoje. Konkursas sulaukė labai didelio susidomėjimo, organizatoriai gavo beveik tūkstantį mokinių kūrybinių darbų iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų ir meno mokyklų. Labai džiaugiamės, kad 6b kl. mokinė EGLĖ GENEVIČIŪTĖ pateko tarp 30 komisijos atrinktų laureatų. Mokinės nutapytas žirgas bus eksponuojamas parodoje Baisogalos dvare. Sausio 26 d. įvyks parodos uždarymo renginys ir laureatų apdovanojimas. Mokinę konkursui paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.