Debatai „Šeima ir mokykla – sąžiningos visuomenės ugdymo pagrindas“

Gruodžio 9 d. progimnazijoje vyko 7-8 kl. mokinių debatai „Šeima ir mokykla – sąžiningos visuomenės ugdymo pagrindas“, skirti Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Renginio tikslas – ugdyti mokinių antikorupcines nuostatas, nepakantumą korupcijai, skatinti domėtis korupcijos prevencija, ugdyti komunikavimo, socialinę bei emocinę kompetencijas. Mokiniai argumentuotai reiškė savo mintis, diskutavo, pavyzdžiais įrodinėjo, kad visuomenėje deklaruojamos tiesos kasdienybėje dažniausiai yra pamirštamos. Sėkmingiausiai diskutuoti sekėsi 7a kl. mokinėms GERDAI NORVAIŠAITEI, VAKAREI NEŠUKAITYTEI, ŠARŪNEI MATONYTEI. Šios klasės komanda komisijos pripažinta nugalėtoja. Mokinius debatams subūrė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ.