Kūrybinių darbų paroda „Apskritimo formos geometrinė kompozicija“

8a kl. mokiniai technologijų pamokose tobulino projektinio darbo įgūdžius, kurdami gaminį interjerui papuošti. Šiam tikslui panaudota styginio meno technika. Pirmiausia mokiniai atliko projektavimo darbus – ieškojo kūrybinių idėjų, ruošė brėžinius, atliko būtinus technologinius procesus idėjai įgyvendinti. 2 aukšto vestibiulyje surengta kūrybinių darbų paroda „Apskritimo formos geometrinė kompozicija“. Parodoje dalyvauja: GRANTAS ALEŠIŪNAS, ELVIN ALIIEV, DEINA BRŪZGAITĖ, DOMINYKAS CHOMSKIS, TOMAS ČESNA, AIRONAS DAPKEVIČIUS, EURIKA DITKUTĖ, DOMAS DRAPAS, VILIUS DUOBA, VILHELMAS FUNK, LAURA KALAUŠYTĖ, KOTRYNA MASIDUNSKYTĖ. Pamokas vedė ir parodą organizavo technologijų mokytojas VIRMANTAS MASIULIS.