Kūrybinės dirbtuvės „Gardžioji savaitė“

Kovo 28 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko finalinis kūrybinių dirbtuvių „Gardžioji savaitė“ renginys „Maisto magija“. Į šventę atvyko 17 pradinių klasių mokinių komandų iš įvairių Kauno ugdymo įstaigų. Dirbtuvėse dalyvavo progimnazijos „Amatukų“ būrelį lankančios 3a kl. mokinės LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, UGNĖ KALIUKEVIČIŪTĖ, NELIJA GUDOMSKAITĖ ir KAMILĖ JASULAITYTĖ. Visą mėnesį mergaitės domėjosi sveikatai palankia mityba, aiškinosi, ką reiškia visavertis maistas, kūrė sveikuoliškus receptus penkioms savaitės dienoms, susipažino su stalo serviravimo ir etiketo pagrindais. Šventėje mokinės pristatė pačių pagamintą desertą „Bananinis mėnulis“, ragavo kitų komandų patiekalus, dalyvavo stalo serviravimo ir vaistinių arbatų degustavimo užduotyse. Trečiokėms įteikti padėkos raštai, „Maisto mago“ medaliai ir sveikuoliškų receptų knygelės. Mokines konkursui paruošė dailės mokytoja ir „Amatukų“ būrelio vadovė KRISTINA GAGIENĖ.