Kultūros paso paslaugų renginys – interaktyvus spektaklis „Lėlių kambario istorija“

Lapkričio 23 d. pirmų klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų renginyje – Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ interaktyviame edukaciniame spektaklyje „Lėlių kambario istorija“. Vaikams papasakota istorija, kur gyvena karaliai, princai, trys paršiukai ir daug kitų visiems gerai žinomų klasikinių pasakų herojų. Mokiniai kartu su aktoriais keliavo mišku, ieškodami trijų paršelių namo, pabuvojo karalystėje, turėjo galimybę paliesti vienokią ar kitokią lėlę, su ja vaidinti. Žiūrovams taip pat išdalintos pirštininės lėlės, su kuriomis galėjo pavaizduoti  įvairius personažus. Renginį organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ bei pradinio ugdymo mokytojos ALMA KATLAUSKIENĖ ir VIDA MATUSEVIČIENĖ.