Dalyvavimas dailės plenere „Pajausk rudenį Kauno Senamiestyje – Nuo tilto iki tilto“

Rugsėjo 19 d. vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūros projektas – pleneras „Pajausk rudenį Kauno Senamiestyje-Nuo tilto iki tilto“. Projekto tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi įvairiais menais bei sudaryti sąlygas pasireikšti meninei raiškai Kauno senamiesčio sakraliose erdvėse, puoselėti krikščioniškas vertybes, akcentuojant Popiežiaus Pranciškaus vizito prasmingumą ir reikšmingumą. Pleneras vyko pasirinktose sakralinėse Kauno senamiesčio erdvėse – nuo P.Vileišio tilto iki Vytauto Didžiojo tilto.  Renginyje dalyvavo mūsų progimnazijos dailės studijos „Paletė“ ugdytinės: 5a kl. – SIMONA SAVIČENKO ir KARINA TREPENAITYTĖ, 8a kl. – PATRICIJA GAGAITĖ ir KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ. Konkursui merginos pateikė fotografijos ir žemės meno darbus. Dalyvavimą plenere inicijavo dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.