Konkurso „Mes šefai!“ prizas – edukacinė pamoka

Kovo 26 d. 7a klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoja DAIVA VAINAUSKIENE nagrinėjo sveikos gyvensenos principus, rinko ir analizavo receptus, pagal kuriuos gamino sveikatai palankius patiekalus. Mokiniai ruošė pusryčiams, pietums ir vakarienei tinkantį maistą, visą gaminimo eigą fotografavo ir siuntė konkursui „Mes – šefai!“, kurį organizavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Dalyvavusių konkurse laukė prizas – profesionalių virtuvės šefų apsilankymas mokyklose. Mūsų progimnazijos mokiniams pasisekė, todėl balandžio 23 d. UAB „Bostana“ virtuvės šefas RAMŪNAS SAMULĖNAS ir jo asistentė atvyko į progimnaziją mokyti sveiko, subalansuoto maisto gaminimo paslapčių. Konkurse dalyvavę mokiniai buvo padalinti į tris grupes ir turėjo atlikti skirtingas užduotis. Pirma grupė valė artišokus, antra – apdorojo lašišą, trečia – ruošė bulves. Bendradarbiaujant su virtuvės šefu Ramūnu buvo pagamintas ypatingas lašišos kepsnys su apkeptomis bulvėmis, artišokais, pagardintas kiaušinių bei citrinos padažu.