Konkursas ,,Kuriame mokyklą be patyčių“

Lapkričio 27 d. 8a kl. mokiniai vyko į Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą ir dalyvavo konkurse ,,Kuriame mokyklą be patyčių“. Tikslas – skatinti mokinių nepakantumą patyčioms, ugdyti mokinių atsakomybės sampratą, bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą, pilietiškumą, kūrybinius gebėjimus. Konkursą organizavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Kauno miesto Švietimo skyrius, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla ir Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdymo Prevencijos skyrius. Renginyje dalyvavo 8a kl. mokinės AUŠRA BARANAUSKAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ, AUŠRINĖ KRISTANAITYTĖ, LIEPA KONDRATAVIČIŪTĖ. Konkursui pateiktą vaizdo klipą (socialinę reklamą) padėjo kurti 8a kl. mokiniai: KRISTUPAS JANUŠKEVIČIUS, LUKAS VAIČEKAUSKAS, JUSTAS PAŠKEVIČIUS. Mokinius konkursui paruošė socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.