Koncertas Kauno m. mokiniams – olimpiadų ir konkursų nugalėtojams

Gegužės 17 d. progimnazijos mokiniai – respublikinių, miesto olimpiadų ir konkursų nugalėtojai (užėmę 1-4 vietas) ir juos parengę mokytojai Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno švietimo inovacijų centro kvietimu dalyvavo šventėje – koncerte. Už aukštus pasiekimus į šį renginį pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“ pakviesti:

6a kl. mokiniai: ANDRĖJA NELIUBŠYTĖ, LUKAS ŠABLEVIČIUS

6b kl. mokiniai: JOKŪBAS KUPSTAS, URTĖ ŽYPRYTĖ

7a kl. mokiniai: LINA JASUNSKYTĖ, JONAS ŽILINSKAS, EMILIJA BORUSEVIČIŪTĖ, URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, GABIJA KINDURYTĖ, KASPARAS PALČIAUSKAS

8a kl. mokinė ANDRĖJA VALANČIŪTĖ

8b kl. mokinės: EMILIJA CENENKAITĖ, GABIJA SAMAJAUSKAITĖ

konkursams, olimpiadoms mokinius ruošusios mokytojos: lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos DALĖ ASAKAVIČIENĖ ir RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, anglų kalbos mokytojos DAIVA KRYLOVA ir RŪTA BINKIENĖ, vokiečių kalbos mokytoja JŪRATĖ URBONIENĖ, rusų kalbos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ, geografijos mokytoja KAMILĖ KIVYTAITĖ, dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ, istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.

Šventės dalyvius pasveikino Kauno miesto savivaldybės meras Visvaldas Matijošaitis, vicemeras Tomas Jarusevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė. Mokiniams ir mokytojams koncertavo Donatas Montvydas.