Kauno miesto technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2023“

Kovo 10 d. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje vyko kasmetinė Kauno m. mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2023“. Konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupėje dalyvavo 7a kl. mokinys JONAS ŽILINSKAS (technologijų mokytojas VIRMANTAS MASIULIS). Olimpiados metu per 3,5 val. reikėjo sudaryti kūrybinio darbo aprašą, pagal jį padaryti darbą bei pristatyti komisijai. Jonas pristatė darbą „Laikrodis su styginio meno elementais“ ir 7-8 kl. mokinių grupėje užėmė 6 vietą. Jam skirta nominacija už įvairių konstrukcinių medžiagų ir technikų panaudojimą. Tekstilės kūrybinės veiklos grupėje dalyvavo 8a kl. mokinė ADRIANA KOVARSKYTĖ (technologijų mokytoja DAIVA VAINAUSKIENĖ). Adriana nupiešė eskizą, parašė kūrybinio darbo aprašą, nutapė paveikslą ant šilko „Angelas sargas“, atliktą darbą pristatė komisijai ir 7-8 kl. mokinių grupėje užėmė 5 vietą. Jai skirta nominacija už tradicinių ir naujų technikų taikymo dermę. Sveikiname!