Kauno miesto skaitymo skatinimo konferencija „Knyga mūsų pasaulyje: skaitymas – emocija – kultūra“

Vasario 28 d. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko metodinė-praktinė Kauno miesto mokytojų ir 7 kl. mokinių skaitymo skatinimo konferencija ,,Knyga mūsų pasaulyje: skaitymas – emocija – kultūra“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai. Tikslas – populiarinti knygų skaitymą, ugdyti kūrybišką kultūros vertybių supratimą, mokinių emocinį intelektą, gebėjimą kurti, patirti atradimų ir interpretacijos džiaugsmą. Renginio metu mokiniai, pasinaudodami šiuolaikinėmis technologijomis, kūrė muziką duotam tekstui, iš duotų žodžių „lipdė“ eilėraščius, įvairiomis technikomis iliustravo knygų ištraukas, pristatė video pranešimus apie knygas. Konferencijos kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo 7a kl. mokinės STELA TARASEVIČIŪTĖ, KAMILĖ JUOČEPYTĖ, NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ, LIEPA KLIMANTAVIČIŪTĖ (lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ).